Menu

Konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe przeznaczone jest dla wszystkich osób, które ukończyły osiemnasty rok życia. Musimy o tym pamiętać, że każda złotówka odłożona na koncie oszczędnościowym, będzie procentować w przyszłości. A pamiętajmy, że czas leci tak szybko, więc założenie konta oszczędnościowego leży w interesie każdego obywatela i nie ważne czy masz osiemnaście, czy siedemdziesiąt lat.Pamiętajmy…

Pamiętajmy. Odkładanie każdej złotówki na koncie oszczędnościowym zwiększa nasze szanse na godziwe życie w przyszłości. Do założenia konta oszczędnościowego wystarczy dowód osobisty i chęć oszczędzania ciężko zarobionych pieniążków. Takie konto gwarantuje nam również to, że nasze oszczędności będą procentować z każdym mijającym miesiącem, ba z każdym dniem, a nawet godziną.

Musimy także pamiętać o tym, że przy zakładaniu konta oszczędnościowego nikt nie będzie Was pytał o wykształcenie, orientację seksualną, a także stan zdrowia. Gdyż wyznajemy doktrynę, że oszczędzanie to najlepsza forma przechowywania gotówki. Konto oszczędnościowe daje nam także możliwość korzystania z karty bankomatowej, karty która umożliwi nam wydania naszych oszczędności na każdy zakup, który wyda Wam się bezcenny.

Oszczędzając pieniądze na naszym koncie oszczędnościowym mamy możliwość przewalutowania naszych oszczędności na różne waluty z całego świata, co daje nam przynależność do globalnej społeczności, która tak samo jak my chce oszczędzać swoją gotówkę na koncie oszczędnościowym. A ta przynależność daje nam poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy Europejczykami, którzy nie tylko wydają, ale potrafią oszczędzać. Konto oszczędnościowe to moja i Twoja przyszłość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR