Menu

Wpływ jakości i ilości towaru na obroty w sklepie

Na wysokość obrotów w sklepie spożywczym wpływ ma nie tylko jego lokalizacja, ale również asortyment dostępny na półkach, jego ilość i jakość. Zatowarowanie sklepu jest kwestią zasadniczą i otwierając tego typu placówkę handlową powinniśmy dobrze przemyśleć, z jakimi dostawcami i na jakich zasadach będziemy współpracowali. Dobre zaopatrzenie sklepu w towar ma bardzo duże znaczenie dla jego powodzenia wśród klientów.Przede wszystkim towar powinien być bardzo dobrej…

Przede wszystkim towar powinien być bardzo dobrej jakości. Podobnie jest z obfitością produktów na sklepowych półkach. Powinny one zawsze sprawiać wrażenie pełnych i nawet jeśli mamy jakieś braki w towarze, pozostałe artykuły danego asortymentu należy tak wysuwać do przodu, aby nasze niedociągnięcia nie były widoczne. Ważne jest, aby sprawiać wrażenie, że towar wprost wylewa się z półek. Według badań, klienci chętniej wówczas robią zakupy i więcej kupują. Najlepiej wybrać dobrą hurtownię spożywczą, w której będziemy mogli na bieżąco się zaopatrywać, liczyć na rabaty i liczne promocje dla stałych klientów. Warto również nawiązać kontakt z przedstawicielami handlowymi cenionych wśród konsumentów firm.


Wpływ jakości i ilości towaru na obroty w sklepie – galeria

hurtownie spożywcze

Foto: edsa-prod.onyourmap.com

hurtownie spożywcze

Foto: gsstaszow.pl

Decydując się na współpracę z nimi możemy liczyć na stojaki przeznaczone na ich produkty, lodówki i zamrażarki, które zostaną nam wypożyczone na czas trwania umowy. Nie będziemy więc musieli dodatkowo inwestować. Przedstawiciele będą odwiedzali nasz sklep regularnie, między innymi po to, by wspólnie z nami zrobić zamówienie. Sami też zorganizują darmowy dowóz towaru. Pamiętajmy też, że gwarancją powodzenia sklepu jest również miła i profesjonalna obsługa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR