Menu

Zaopatrzenie barów i restauracji

Dobrze wyposażony bar i restauracja to gwarancja obsługi klienta na najwyższym poziomie. Równie ważne są sprzęty służące do przygotowywania potrwa i napojów jak i dobre jakościowo artykuły spożywcze. W Polsce obowiązują ścisłe przepisy sanitarne regulujące warunki funkcjonowania każdej placówki z branży gastronomicznej. Właściciele barów i restauracji muszą dopełnić wielu formalności oraz sprostać wysokim wymaganiom urzędników, aby w końcu otrzymać pozwolenie na prowadzenie swojej działalności.Oczywiście bardzo istotna jest własna inwencja i…

warniki

Foto: www.sklepna5.pl

Oczywiście bardzo istotna jest własna inwencja i dobry pomysł na prowadzenie interesu. Czasem warto przeforsować własne idee, aby odnieść prawdziwy sukces. Jeśli na przykład restauracji postawi sobie za cel serwowanie zawsze pysznych świeżo zaparzonych herbat, to musi pomyśleć o urządzeniach, które w sprawny sposób będą w stanie dostarczać dużej ilości świeżego wrzątku i to przez cały dzień pracy. W końcu nigdy nie wiadomo jak wielu klientów wpadnie na herbatkę. Jeśli będzie to cała grupa zmarzniętych turystów, która wybrała się na zwiedzanie starówki w naszym mieście w niezbyt ciepły jeszcze marcowy dzień, to możemy znaleźć się w niezłych opałach.

O ile oczywiście nie dysponujemy sprawnym…

O ile oczywiście nie dysponujemy sprawnym warnikiem w naszej restauracji. W zależności od potrzeb można pomyśleć o zainstalowaniu automatycznego warnika na zapleczu restauracji, lub wystawić elegancki warnik ze stali nierdzewnej tuż za ladą baru. Profesjonalne urządzenia do wyposażenia restauracji i barów oferują hurtownie przemysłowe na terenie większych miast Polski. Wiadomo, ze hurtowe ceny są niezwykle atrakcyjnie w porównaniu z detalicznymi. To samo dotyczy artykułów spożywczych i napojów.

warniki

Foto: static.chefkoch-cdn.de

Wystarczy wyprawa do jednej z hurtowni piwa w Warszawie, aby przekonać się, ze lepiej właśnie tam zaopatrywać swój barek. Poza tym w warszawskich hurtowniach alkoholi możemy liczyć na towar pewnego pochodzenia, wprost z hali produkcyjnej. Jakość gwarantowana przez producenta potwierdzi się podczas serwowania drinków lub piwa klientom. Nic nie liczy się bardziej niż zaufanie klienteli, która będzie do nas wracać i być może poleci nasz lokal swoim znajomym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR