Menu

Karty kredytowe Citibank: Silver, Gold i Platinum

W dzisiejszych czasach, gdy pieniądz elektroniczny powoli zastępuje pieniądze papierowe, wielu z nas chętnie korzysta z kart kredytowych. Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert, jeśli chodzi o karty kredytowe, posiada Citibank. Rodzajów kart kredytowych Citibank jest wiele, warto jednak zwrócić uwagę na trzy podstawowe karty: Silver, Gold i Platinum.


karta kredytowa citibank

Foto: 7.s.dziennik.pl

Każda z nich oferuje pewne atrakcyjne…

Każda z nich oferuje pewne atrakcyjne warunki i możliwości, które przydadzą się nam podczas dokonywania zakupów. Karta kredytowa Citibank Silver oferuje nam nieoprocentowany kredyt aż na 54 dni, a także możliwość płacenia nią wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa i MasterCard. Ponadto karty Citibank Silver są rozpoznawalne na całym świecie, więc możesz z niej korzystać nawet będąc na wakacjach za granicą. Można dzięki niej robić przelewy gotówki z karty, wypłacać pieniądze z bankomatów, a także masz telefoniczny dostęp do informacji o karcie. Karta Citibank Gold oferuje nam podobne usługi, a ponadto daje wysoki limit kredytowy ustalany indywidualnie, ponadto posiada najlepszy w Polsce pakiet rabatowy, umożliwia płacenie rachunków kartą kredytową oraz obsługę karty przez Internet.

serwis komputerowy warszawa

Foto: foto.favore.pl

Ostatnia z nich, karta kredytowa…

Ostatnia z nich, karta kredytowa Citibank Platinum daje nam nieoprocentowany kredyt na 56 dni i jest idealna dla wyjątkowych klientów banku. Oferuje szereg rabatów i przywilejów, między innymi należenie do Klubu Citibank Platinum, serwis Consierge, a także możliwość płacenia kartą za granicą, najwyższy limit kredytowy oraz rozszerzony zakres ochrony karty.

torby papierowe

Foto: www.trojwizja.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR