Menu

Bankowe produkty – pozyczka gotówkowa

Dla wielu osób pozyczka gotówkowa to bardzo wygodny i bezpieczny sposób finansowania większych zakupów, kosztów wyjazdów czy planowanych uroczystości. Jest to również bardzo często wykorzystywana metoda łatania dziur w budżecie w sytuacji większych wydatków, nieprzewidzianych kosztów. Zapewne wielu osobom przytrafiają się sytuacje, takie jak konieczność zakupu nowego sprzętu AGD, awaria samochodu czy wypadki losowe.Pozyczka gotówkowa jest wówczas środkiem,…

Pozyczka gotówkowa jest wówczas środkiem, po który chętnie sięgamy, przede wszystkim ze względu na dużą elastyczność tego produktu oraz bardzo uproszczone formalności związane z pozyskaniem potrzebnych funduszy. Wiele banków oferuje pożyczki okolicznościowe, sezonowe, w okresie wzmożonych wydatków dla większości gospodarstw domowych. Wiadomo przecież, że pozyczka gotówkowa może przydać się przed świętami i zakupami na stół wigilijny oraz pod choinkę. Więcej wydajemy także latem na urlopowe eskapady, pozyczka gotówkowa przydaje się także przed rozpoczęciem roku szkolnego.

pozyczka gotówkowa

Foto: www.kredyt-oprocentowanie.pl

pożyczka gotówkowa

Foto: www.telegraf.biz

Oczywiście poza tymi okresami klienci mają…

pożyczka gotówkowa

Foto: s3.egospodarka.pl

Oczywiście poza tymi okresami klienci mają dostęp do atrakcyjnej oferty bankowej, a pozyczka gotówkowa jest jednym z najpopularniejszych produktów. Większość banków oferuje dziś opcję wysyłania wniosków pożyczkowych online, co znacznie skraca i upraszcza i tak przyjazne dla klientów procedury. Pozyczka gotówkowa jest często przyznawana w dniu złożenia wniosku, a praktycznie zawsze środki finansowe są do dyspozycji klienta zaraz po sfinalizowaniu formalności, podpisaniu umowy, zatwierdzeniu prze Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR