Menu

Bank nie jest naiwny.

W ostatnich miesiącach polskie banki promują stosunkowo nowy produkt na rynku, jakim jest kredyt konsolidacyjny. Czyżby znalazło się cudowne rozwiązanie dla tych, którzy nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Nic z tych rzeczy, bank nie jest instytucją naiwną, aby coś, na czym nie mógłby zarobić.Bank nie jest naiwny. – galeria

internetowa karta kredytowa

Foto: biznes-w-internecie.pl

citibank karta kredytowa

Foto: www.fly4free.pl

citibank karta kredytowa

Foto: samcik.blox.pl

Kredyt konsolidacyjny wprawdzie jest korzystny dla klienta, gdyż daje mu możliwość zastąpienia wielu dotychczasowych zobowiązań jedną i do tego niższą ratą, ale ten kto do tej pory miał problemy z regularną spłatą zaciągniętych pożyczek i tego nie robił, nie może liczyć na kredyt konsolidacyjny. Jeśli chodzi bowiem o formalności kredytowe, to obowiązuje taka sama procedura jak w przypadku ubiegania się o każdą inna pożyczkę. Tym samym jeśli klient widnieje w Biurze Informacji Kredytowej to jego szansa na kredyt konsolidacyjny równa jest zeru.

Tak więc trzeba jednoznacznie powiedzieć, iż…

Tak więc trzeba jednoznacznie powiedzieć, iż kredyt konsolidacyjny jest skierowany do osób, które regularnie spłacały dotychczas swoje zobowiązania i nie naraziły się instytucjom bankowym. Zła historia kredytowa i znajdowanie się na liście w BIK-u wyklucza możliwość ubiegania się o kredyt konsolidacyjny, nawet jeśli gdzieś ktoś napisze, że to nie ma znaczenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR