Menu

Niższe raty

Posiadając kilka zobowiązań finansowych może pojawić się taki moment w naszym życiu, że nie będzie nas stać na spłatę każdego z nich. W takich przypadkach jedynym ratunkiem może okazać się kredyt konsolidacyjny, który pomoże skumulować wszystkie pożyczki w jeden duży kredyt. Największą zaletą, jaką bez wątpienia posiada kredyt konsolidacyjny jest fakt, że po tej kumulacji jedna rata z naszego nowego kredytu jest znacznie mniejsza, niż to miało miejsce po zsumowaniu rat dotychczasowych pożyczek.Kredyt konsolidacyjny to również zysk…

Kredyt konsolidacyjny to również zysk dla banku, który przyzna nam tego rodzaju zobowiązanie.

Bank przejmuje wprawdzie na siebie wszystkie inne zobowiązania, które zostały zaciągnięte w innych jednostkach, jednak jednocześnie zapewnia sobie klienta kredytowego na długie lata, podczas których konieczne będzie spłacanie tego zobowiązania. Kredyt konsolidacyjny jest więc doskonałym rozwiązaniem dla obu stron, zarówno tej pożyczającej, jak i podmiotu, który zajmuje się udzielaniem kredytów. Jeśli nie do końca jesteśmy jeszcze przekonani do tego rodzaju finansowania, to z pewnością może nam pomóc wykonanie symulacji możliwych oszczędności.

W sieci internetowej dostępne są różnego rodzaju kalkulatory, które pozwolą na analizę podstawowych kosztów oraz dokładne wskazanie na uzyskanie dodatkowej gotówki, którą możemy zaoszczędzić, płacąc jedną dużą ratę, a nie kilka mniejszych. Udając się do doradcy finansowego on również przedstawi nam gotowe zyski, jakie będziemy w stanie uzyskać, decydując się na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR