Menu

Ranking Otwartego Funduszu Emerytalnego.

Dla każdego z Nas prędzej czy później przyjdzie czas przejścia na emeryturę. Od momentu znalezienia przez Nas pracy, pracodawca odprowadza część Naszych pieniędzy do ZUSu, który zapewnia Nam zabezpieczenie emerytalne w przyszłości. Niektórzy z Nas muszą również po podjęciu pracy wybrać OFE, czyli Otwarty Fundusz Emerytalny.


ofe ranking

Foto: prnews.pl

Nie wpłacamy jednak na ich…

Nie wpłacamy jednak na ich konto pieniędzy sami, robi to za Nas ZUS. Oczywiście, jeśli przykładowo stracimy pracę ZUS przestaje przekazywać pieniądze OFE. Dopiero po wznowieniu pracy ZUS ponownie wpłaca składki do Otwartego Funduszu Emerytalnego. Jeśli mamy problem z tym, który bank jest najlepszy, OFE ranking przychodzi Nam tutaj z pomocą. OFE ranking to nic innego jak wykaz banków, których OFE jest porównywany wg stopy zwrotu od początku swojej działalności.

ofe

Foto: twoje-kredyty.com.pl

Przedstawione jest to oczywiście w procentach. W Internecie z łatwością możemy znaleźć OFE ranking, wystarczy wpisać i wyskoczy Nam mnóstwo stron o tym zagadnieniu. Jak możemy zauważyć OFE ranking na chwile obecną wygrywa bank ING to on ma najwyższą stopę procentową zwrotu za wszystkich wymienionych tam banków. Różnica 1 % rocznie ma ogromny wpływ na wysokość zgromadzonego kapitału. Ważne jest więc aby zawczasu zadbać o Naszą emeryturę i wybrać ten bank oferujący Nam Otwarty Fundusz Emerytalny który zapewni Nam jak najlepszą przyszłość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR