Menu

Wyposażenie dla biur – marka Sigma

Asortyment wielobranżowych hurtowni Makro Cash and Carry to kompleksowa oferta dla wszystkich klientów biznesowych. Dlatego zaopatrują się tutaj przedsiębiorstwa, firmy, instytucje i biura. W szerokiej gamie produktów dostępnych w hurtowniach tej sieci kupują firmy handlowe, gastronomiczne, produkcyjne, usługowe.


Znajdą tu kompleksowy asortyment z zakresu spożywczych oraz przemysłowych artykułów. Bardzo bogatą i różnorodną ofertę uzupełnia szeroki wybór najlepszych, znanych marek polskich oraz zagranicznych. Klienci cenią sobie także marki własne, w tym kompleksowe biurowe wyposażenie Sigma. Sieć handlowa Makro Cash and Carry jest znana z bardzo szerokie oferty asortymentowej oraz dostępności artykułów wielu znanych i cenionych producentów.


Ale jest także dystrybutorem szerokiej…

Ale jest także dystrybutorem szerokiej gamy produktów dostępnych tylko w tej sieci. Marki własne w Makro to m. in. Aro, Horeca Select, Fine Food, Rioba, H-line oraz Sigma. Jest to bardzo szeroka gama produktów dla placówek handlowych, gastronomii, instytucji oraz dla biur. Sigma to marka, która obejmuje obecnie blisko 400 produktów z szeroko rozumianego wyposażenia biurowego. Jakość i konkurencyjna cena to kolejne atuty produktów tej marki.

Wyposażenie dla biur – marka Sigma – galeria

hurtownia artykułów spożywczych

Foto: www.mleczarstwo.com

sigma

Foto: www.makro.pl

W ramach asortymentu Sigma znajdziemy pięć podstawowych kategorii. Artykuły biurowe, artykuły papiernicze, urządzenia biurowe, akcesoria komputerowe oraz meble, czyli wygodne krzesła i fotele biurowe. A zatem Sigma to praktycznie wszystko od spinaczy, notesów i segregatorów po kalkulatory, różne rodzaje papieru i niszczarki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR