Menu

Zadbaj o swoją przyszłość

Polski ZUS podobnie, jak inne urzędowe instytucje nie należy do najbardziej rozwiniętych. W związku z tym odprowadzając coraz to wyższe składki na nasze ubezpieczenia na emeryturę, w przyszłości otrzymujemy coraz niższe emerytury. Przecież jest to nasza przyszłość, na którą pracujemy całe życie. Warto więc zrezygnować z polskiego systemu świadczeń ZUS, jaki i tak nie gwarantuje nam niczego szczególnego.Zadbaj o swoją przyszłość – galeria

hurtownia zabawek poznań

Foto: firmano.pl

emerytury

Foto: www.fakt.pl

ubezpieczenia dla firm

Foto: www.walbrzychcity.pl

Swoje składki możemy odprowadzać do zakładu ubezpieczeń funkcjonującego w innym kraju Unii Europejskiej, a co ciekawe nie musimy się nawet przeprowadzać, ani przenosić swojej działalności za granicę. Dzisiaj zus za granicą może Polakom zaprezentować znacznie więcej, niż rodowy system ubezpieczeń społecznych. Pragnąc zadbać o swoją przyszłość wybieramy właśnie zus za granicą i jest to dobry pomysł. Nie dość, że zus za granicą to niskie składki, jakie odprowadzamy podczas prowadzenia własnej firmy w kraju, to jeszcze możemy liczyć na godziwą emeryturę, z której nie będziemy posiadać problemów, aby się utrzymać.

Czy z polskiej emerytury będzie to…

Czy z polskiej emerytury będzie to możliwe, czy emeryci mogą na to liczyć. Oczywiście, że nie. To właśnie optymalizacja powoduje, że zus za granicą jest wśród nas tak bardzo popularny. Warto zatem wykorzystać takie możliwości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR