Menu

Dotacje i rozwój

Prowadzę z mężem od kilku lat działalność jednym słowem jesteśmy przedsiębiorcami. Interes całkiem dobrze się rozwinął i obecnie dobrze prosperuje. Dlatego w ostatnich dniach zaczęliśmy się zastanawiać nad rozwojem naszej działalności. Stwierdziliśmy, że na polskim rynku już za bardzo na wzrost nie możemy liczyć, raczej musielibyśmy dostać się na rynki zagraniczne i tam szukać odbiorców, ale to nie takie proste.


purina pro plan opinie

Foto: nt.petplanet.co.uk

Hossa się skończyła, więc nie…

Hossa się skończyła, więc nie ma, co liczyć, że coś się jeszcze rozwinie i sytuacja będzie tak dobra jak do tej pory. Zaczęłam szperać w Internecie, aby znaleźć jakieś rozwiązanie. Znalazłam coś, co nazywa się paszport do eksportu. Zaczęłam szukać więcej informacji na ten temat tzn., co to dokładnie jest, dla kogo jest dedykowany i jakie warunki trzeba spełnić, aby owy paszport do eksportu otrzymać. To brzmiało jak dokładnie coś, czego szukaliśmy. Uradowana, czym prędzej pobiegłam do męża, aby mu o tym opowiedzieć. On ku mojemu zdziwieniu w podobnym nastroju powiedział, że ma coś ważnego mu do powiedzenia a mianowicie, rozmawiał ze znajomym też przedsiębiorcą i on doradził abyśmy spróbowali otrzymać paszport do eksportu. Wybuchnęłam śmiechem, mąż był zdezorientowany moim zachowanie, ale gdy powiedziałam mu, że przychodzę do niego z takimi samymi wieściami też zaczął się śmiać.

purina pro plan opinie

Foto: site14.hub.purina.eu

Po chwili się uspokoiliśmy i zaczęliśmy…

Po chwili się uspokoiliśmy i zaczęliśmy ustalać plan rozwoju eksportu, który był potrzebny do ubiegania się o paszport do eksportu. Po kilku dniach złożyliśmy wnioski, potem jakimś czasie otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź i teraz możemy myśleć o poważnym rozwoju naszej działalności. Postanowiliśmy, że wszystkie pieniądze pochodzące z eksportu będziemy wpłacać na inne konto tak by mieć jasno pokazany dochód. Konto otworzymy w Alior banku, bo ma pozytywne opinie i dobre warunki dla kont firmowych.

purina pro plan opinie

Foto: www.hubuform.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR