Menu

Kredyt na samochód

Kiedy co drugie odpalenie naszego samochodu kończy się porażką, a jego silnik chodzi głośniej niż traktor z prl-u, być możne to właśnie jest odpowiedni moment, aby pomyśleć o nowym modelu. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile pieniędzy wydajemy na mechanika, wciąż inwestując w drobne naprawy.


polska platforma

Foto: s-trojmiasto.pl

Gdyby tą kwotę zebrać to…

Gdyby tą kwotę zebrać to kupy, powstałaby z tego dość potężna sumka. Mimo całego przywiązania do naszego starego samochodu, nic mu już nie wróci lat świetności. Dlatego zamiast bezcelowo wydawać pieniądze na kolejne psujące się części, warto pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu, czyli zakupie nowego auta. W tym momencie większość popuka się w głowę, zadając pytanie: skąd wziąć na to pieniądze tak od ręki. Wiadomo, że graniczy to z niemożliwością, bo przeciętna polska rodzina zazwyczaj nie posiada takiej sumy oszczędności na swoim koncie. W takim przypadku jedynym rozsądnym wyjściem jest kredyt na samochód. Duża konkurencja na rynku bankowości i finansów sprawia, że ich oferty są coraz bardziej atrakcyjne, dlatego też na pewno uda nam się otrzymać kredyt na samochód na dość dobrych warunkach.

kredyty

Foto: www.olgafinanse.pl

Na pewno także będziemy mogli rozłożyć kredyt samochodowy na tyle rat, ile będziemy chcieli. Zazwyczaj formalności, aby dostać kredyty na samochód są ograniczone do minimum. Wystarczy jedynie umowa o pracę i zaświadczenie o obecnych dochodach. Kiedy tylko dostaniemy kredyt samochodowy, już nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się po upragniony model i przez najbliższe kilka lat nie borykać się z żadnymi naprawami, usterkami i wadami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR