Menu

Wirtualne pieniądze

Coraz więcej osób korzysta z możliwości, jakie daje karta płatnicza. Najczęściej pojawiającym się rozwiązaniem są bez wątpienia płatności dokonywane bezgotówkowo. Wielu właścicieli kart debetowych, kredytowych i obciążeniowych twierdzi, iż są to tzw.Galeria

jak motywować pracowników

Foto: weblog.infopraca.pl

karta płatnicza

Foto: www.forbes.pl

wirtualne pieniądze. Ogólnie wiadomo, że istotną rolę pełni w tej sytuacji rozliczanie kart płatniczych, wykonywane najczęściej w okresach miesięcznych. Rzeczą oczywistą jest fakt, iż każdy użytkownik karty chciałby wiedzieć, ile wyniosły w danym miesiącu wydatki wykonywane bezgotówkowo, dlatego też rozliczanie kart płatniczych wykonywane przez pracowników banku, zostaje następnie przedstawione danej osobie w postaci miesięcznego zestawienia.


Wiadomy jest fakt, że rozliczanie kart…

Wiadomy jest fakt, że rozliczanie kart płatniczych obejmuje wszystkie transakcje, z uwzględnieniem miejsca i sposobu dokonanej operacji. Przykładowo, może to być zapłata rachunków w sklepie, restauracji, na stacji benzynowej, jak również standardowa wypłata w bankomacie. Warto jednak pamiętać, że transakcje bezgotówkowe są bezpłatne, co oznacza, że klient nie musi płacić prowizji za wykonaną operację.

Podobnie rzecz wygląda w przypadku wypłaty w bankomacie należącym do danego banku, aczkolwiek jeśli jest to bankomat obcego banku, naliczana jest odpowiednia prowizja, zazwyczaj obejmująca określony procent wypłacanej kwoty. Fakty te uwzględnia rozliczanie kart płatniczych, dzięki czemu klient ma jasny i wyraźny obraz operacji dokonanych w minionym okresie rozliczeniowym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR