Menu

Szkody powypadkowe

Nie ważne czy to zima, czy to lato wypadki zdarzają się zawsze i wszędzie. Jak jest wypadek, to jest też potrzebna likwidacja szkód. Dobrze, jeśli likwidacja szkód nie jest na nasz koszt i nie z naszej winy. Jakby nie patrzeć likwidowanie szkód oznacza zawsze dodatkowe koszty, z którymi trzeba się liczyć.Jeśli ktoś rozbił nam samochód…

Jeśli ktoś rozbił nam samochód to likwidacja szkody jest po stronie jego ubezpieczyciela. To akurat dobre rozwiązania, bo nie musimy się niczym przejmować. Najlepiej wziąć samochód zastępczy i cieszyć się normalnym funkcjonowaniem. Każdy ubezpieczyciel powinien zapewnić nam wszystko, czego potrzebujemy żeby jeździć do pracy i ogólnie normalnie żyć. Jakby nie patrzeć dużo płacimy za takie ubezpieczenia i możemy żądać coś w zamian. Jeśli nie spełni naszych oczekiwań można się odwoływać albo po prostu zmienić ubezpieczyciela.

schody spiralne

Foto: img251.imageshack.us

Wybór będzie bardzo duży, bo…

schody drewniane szczecin

Foto: i.st-firmy.net

Wybór będzie bardzo duży, bo firm na naszym rynku nie brakuje. Tak naprawdę to, jakiego mamy ubezpieczyciela wyjdzie jak będzie konieczna likwidacja szkód. Do tej pory wszystko mogło być pięknie i kolorowo, bo to my płaciliśmy za składki. Teraz to oni muszą nam wypłacić i zazwyczaj w takich przypadkach zaczynają się schody, które niekiedy są nie do przejścia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR