Menu

Lojalność klienta i najlepsze lokaty

Jeśli chcemy korzystać z dobrych ofert, na polskim rynku znacznie bardziej powinniśmy szukać nowych firm w jakich nie mamy jeszcze kupionych żadnych usług, czy produktów. Takie produkty bankowe, jak najlepsze lokaty są przede wszystkim oferowane nowym klientom, na jakich banki mogą znacznie więcej zarobić.Galeria

sodexo

Foto: ph.sodexo.com

sodexo

Foto: www.sodexoeducation.com

lokaty

Foto: www.bankowemiasto.pl

Gdy jakiś rynek produktów, czy usług nie jest jeszcze nasycony, a zatem spotykamy się na nim z dużym popytem, możemy spotkać się z sytuacją, że nowi klienci są znacznie bardziej cenieni od stałych klientów. W Polsce na wielu rynkach produktów i usług możemy spotkać się z taką sytuacją. Nie inaczej jest na rynku bankowym, czy finansowym w ogóle. Takie produkty, jak najlepsze lokaty są kierowane przede wszystkim do nowych klientów. Wynika to z tego, że najlepsze lokaty pozyskiwane przez nowych klientów, których jest dużo dają znacznie więcej zarobić, gdyż umożliwiają pozyskanie nowej gotówki.

Gdy jesteśmy klientami powinniśmy z tego powodu…

Gdy jesteśmy klientami powinniśmy z tego powodu przede wszystkim szukać nowych ofert banków. W ten sposób jako nowi klienci możemy skorzystać z warunków jakie dają nam najlepsze lokaty. Takie lokaty umożliwiają nam często generowanie znacznie większych zysków, czy też możliwości ominięcia podatku belki jaki zjada znaczną część naszych dochodów z lokat.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR