Menu

Przelewy z karty kredytowej

Posiadacz dowolnej Karty Kredytowej Citibanku ma możliwość dokonywania z niej przelewów na wskazane przez siebie konto. Ta specyficzna pożyczka przez telefon – bo do uruchomienia przelewu wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z konsultantem Citibanku – w wielu kłopotliwych sytuacjach okazuje się bardzo pomocna. Przelew z karty kredytowej, to natychmiastowy przepływ gotówki w ramach limitu karty na dowolne konto.Gotówka może trafić na twoje konto…

przelewy z karty kredytowej

Foto: 4.s.dziennik.pl

Gotówka może trafić na twoje konto osobiste albo konto twojego przyjaciela, który akurat wpadł w tarapaty. Podczas jednej rozmowy z pracownikiem Citibanku ustalisz kwotę przelewu( minimalna to 500 złotych )i liczbę rat potrzebną do spłacenia zobowiązania. W Citibanku to bez znaczenia, którą kartę kredytową wybierzesz. Wszystkie karty Visa i Mastrecard z logo Citi są równie atrakcyjne i z każdej z nich możesz dokonywać przelewu na dowolne konto. Każda karta ma swoją specyfikę, każda skierowana jest do innego rodzaju klientów. Przelewu z karty kredytowej na dowolne konto dokonasz bez względu na to, czy w twoim portfelu gości Karta Kredytowa Cibank Mastercard World, ELLE czy też któraś z kart kredytowych z programem lojalnościowym – LOT, Wizz lub BP.

Wszystkie one oraz pozostałe karty…

Wszystkie one oraz pozostałe karty z oferty Citibanku stworzono z myślą o tym, że w życiu sytuacje nagłe czy nadzwyczajne, to… codzienność. Poczucie bezpieczeństwa jakie daje świadomość o możliwości wykonania przelewu z karty kredytowej na dowolne konto jest w czasach kryzysu nie do przeceniania. Kiedy gotówka się kończy, a nasze potrzeby są na niezmiennie wysokim poziomie, możemy zasilić nasze konto osobiste.

dobra pożyczka

Foto: www.dobrapozyczka.biz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR