Menu

Dom powinien być ubezpieczony

mieszkania ząbki

Foto: galeria.domiporta.pl

Formy ubezpieczeń są bardzo duże. Praktycznie można się ubezpieczyć od wszystkiego. Pytanie jednak brzmi, czy ma to jakikolwiek sens. Przecież w życiu nie stykamy się z niektórymi sytuacjami. Jednak są takie ubezpieczenia, które warto posiadać i które warto opłacać regularnie. Jednymi z takich są ubezpieczenia domu lub mieszkania.Najczęściej jest to nasz jedyny dobytek, jaki…

Najczęściej jest to nasz jedyny dobytek, jaki posiadamy, więc warto sie zabezpieczyć na wszelki wypadek. Ubezpieczenia domu lub mieszkania nie należą do najdrożych. Najczęściej jest to kilkaset złotych rocznie. Oczywiście wszystko zależy od tego, w jakim miejscu mieszkamy. Jeśli jest to teren zagrożony zjawiskami naturalnymi o negatywnym zabarwieniu, wtedy na pewno ubezpieczyciel uwzględni to w swoich wyliczeniach. Drogie są również ubezpieczenia domu jednorodzinnego, który stoi na terenie zalewowym. Wtedy jest duża szansa na to, że w przeciągu kilku lat takie zagrożenie stanie się bardzo realne.

mieszkania ząbki

Foto: i.st-nieruchomosci-online.pl

Ubezpieczenia domu można pogrupować w…

mieszkania ząbki

Foto: www.normalia.pl

Ubezpieczenia domu można pogrupować w kilka kategorii. To może być ubezpieczenie, które chroni nas przed włamaniem, zalaniem przez sąsiada, podtopieniem, pożarem, gradobiciem i zniszczeniem dachu, wybiciem szyby. Takich elementów jest wiele i my musimy wybrać najlepszy wariant.

2 komentarzy
  1. Diana
  2. Demonic

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR