Menu

Po co ubezpieczenia

Trudno sobie wyobrazić spokojne życie w swoim mieszkaniu, gdy nie mamy zabezpieczającej nas ochrony, jaką jest ubezpieczenie mieszkania. Dzięki wykupowi takiej polisy, możemy się w nim czuć o wiele bardziej komfortowo i bezpiecznie, gdyż w razie jakiegokolwiek wypadku, jakiejś awarii, firma ubezpieczeniowa odda nam pieniądze za wyrządzoną szkodę.Ubezpieczenie mieszkania to nie jest…

Ubezpieczenie mieszkania to nie jest wcale aż tak duży koszt, jak myśli sobie wiele osób. Składki można płacić kwartalnie lub w dłuższych okresach czasu, więc praktycznie każdego będzie stać na tego typu polisę. Ubezpieczenie mieszkania, jest również niezbędne, gdy ubiegamy się o kredyt hipoteczny na jego zakup. W takim wypadku, robi się również cesje praw na rzecz banku, który takiego kredytu udziela. Dopiero po spłaceniu całego zobowiązania, cesja traci moc i wszystkie prawa z niej wynikające, przechodzą na właściciela. Ubezpieczenie mieszkania, jest oferowane chyba przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe.

mieszkania na sprzedaż szczecin

Foto: i.st-nieruchomosci-online.pl

Jest to bowiem jeden z podstawowych i…

Jest to bowiem jeden z podstawowych i sztandarowych produktów ubezpieczeniowych, na które decyduje się sporo osób. I całe szczęście że tak robią, gdyż dzięki temu mogą spać spokojnie i nie obawiać się że braknie im pieniędzy na remont czy spłatę kredytu, w razie jakiegoś nieszczęśliwego wypadku.

mieszkania na sprzedaż szczecin

Foto: images03.olx.pl

Więcej informacji znajdziesz na: polnord.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR