Menu

Sprzedaż produktu

Pracuje od dawna w firmie ubezpieczeniowej. Dotychczas zajmowałam się ubezpieczeniami na życie. Ale dyrektor mojej firmy uważa, że jego pracownicy powinni znać wszystkie produkty, które firma sprzedaje. Dlatego od czasu do czasu robi przeszeregowania, organizuje szkolenia i każdy zajmuje się coraz to czymś nowym.


nowe mieszkania warszawa

Foto: images01.olx.pl

Mnie ostatnio przeszeregowano na ubezpieczenie firmy…

Mnie ostatnio przeszeregowano na ubezpieczenie firmy. Niezbyt zadowolona byłam, ale cóż mogłam zrobić. Trzeba było odbyć szkolenie, na którym usłyszałam wszystkie szczegóły, które ubezpieczenie firmy obejmuje i po kilku dniach musiałam pracę na w zasadzie nowym dla mnie stanowisku. W zasadzie teraz już po trzech tygodniach wiem ze ubezpieczenie na życie a ubezpieczenie firmy to ten sam produkt. Trochę inne ryzyka występują, ale praca zasadniczo się nie różni.

dom mediowy praca

Foto: www2.mediarun.pl

Dyrektor w sumie miał racje, że każdy powinien znać wszystkie produkty sprzedawane, ale poza samą wiedzą dzięki tym przeszeregowaniom praca tez jest bardziej ciekawa, sporo nowego się nauczyłam i jako, że potraktowałam to, jako nowe stanowisko mam jakiś większy zapał do pracy i codziennie chętnie oferuje klientom ubezpieczenie firmy z uśmiechem przekazując im wszystkie szczegóły dotyczące polisy, którą nasza firma oferuje. A oni tak myślę, że otrzymują dobrą ofertę i miłą obsługę chętnie wykupują u nas polisy. Często klienci deklarują, że dopóki obsługa będzie tak miła to tak długo z nami zostaną. Miło takie komplementy słyszeć dla mnie to duży bonus, który motywuje mnie do kontynuowania pracy w takiej atmosferze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR