Menu

Pożyczki online

W dobie internetu bardzo wiele rzeczy możemy wykonywać zupełnie bez wychodzenia z domu. Coraz większą popularnością cieszą się zakupy internetowe. W sieci możemy rezerwować bilety, sprawdzać rozkłady jazdy, doładowywać telefony czy otwierać konta lub lokaty w bankach. Możemy także skorzystać z oferty jaką jest pożyczka online.W zwyczajnym trybie musimy po pożyczkę…

pożyczka online

Foto: www.pozyczkanadowod.net.pl

W zwyczajnym trybie musimy po pożyczkę udać się do wybranego przez nas banku i tam wypełnić stosowne wnioski. Do tego często trzeba skompletować różne dokumenty i oczywiście dostarczyć je bankowi. Następnie czekamy na decyzję kredytową i po pozytywnej jej weryfikacji bank znów zaprasza nas do swojego oddziału celem podpisania umowy kredytowej. Po tym kroku czekamy aż pieniądze zostaną przelane na nasze konto.

pożyczka

Foto: www.moneykeeper.pl

Pożyczka online pozwala nam na wzięcie dodatkowych pieniędzy zupełnie bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie komputer podłączony do internetu. Wniosek wypełniamy przez internet i już po kilku minutach możemy otrzymać wstępną decyzję kredytową. Sama umowa pożyczki zazwyczaj jest nam wysyłana kurierem. Przy odbiorze podpisujemy ją u kuriera i ten zabiera ją z powrotem do nadawcy. Bardzo wygodna sprawa, ale także i niebezpieczna.

Powinniśmy bardzo uważać na pożyczki online,…

Powinniśmy bardzo uważać na pożyczki online, gdyż łatwo paść ofiarą oszustwa. Dziurawe przepisy naszego kraju pozwalają na udzielanie pożyczek na lichwiarskich procentach, których spłacanie może być ogromnym obciążeniem dla domowego budżetu i czasem może doprowadzić nawet do upadłości konsumenckiej. Warto o tym pamiętać i po prostu być ostrożnym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR

Demotywatory