Menu

Jabłka

Gdy chcemy zapewnić sobie codzienna dawkę witamin nie zapominajmy o owocach. Są w nich potrzebne dla zdrowia witaminy. Wśród owoców popularnych na całym świecie, a co ważniejsze dostępnych na sklepowych półkach przez cały rok jest jabłko. To owoc, który dostaniemy w przeróżnych odmianach, w zależności od naszego upodobania jabłko może być kwaśne lub słodkie, soczyste bardziej lub mniej.Do popularnych odmian jabłek należą na…

Do popularnych odmian jabłek należą na pewno słodkie kosztele, papierówki – przez panie domu wykorzystywane do robienia przetworów bądź jako dodatek do ciast, malinówki – soczyste i słodkie oraz antonówki – twarde o słodko kwaśnym smaku. Jabłko jest owocem, który z powodzeniem możemy zabrać do pracy, czy dać dziecku do szkoły bez obawy, że zabrudzimy nim plecak, czy torebkę. Ze względu na dużą zawartość błonnika, jabłka powinny jeść osoby cierpiące na zaparcia.

deweloper gdańsk

Foto: www.tombud-developer.pl

Jabłka spożywamy głównie jako dojrzałe, smaczne owoce,…

Jabłka spożywamy głównie jako dojrzałe, smaczne owoce, ale możemy z nich robić różne przetwory, przeciery, konfitury – dodawać do ciast i dań np. z ryżem i cynamonem. Jedzmy więc jabłko na zdrowie.

gerber owoce

Foto: koncentraty.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR