Menu

Odpowiedzialne zadanie

Firma, w której pracuje bardzo stawia na rozwój pracowników organizuje nam szkolenia, kursy, zajęcia dodatkowe. Myślę, że to jest bardzo dobry sposób na odpowiednie zmotywowanie pracowników. Sama jestem najlepszym przykładem tego, że takie dbanie o pracownika daje korzyści. Dodatkowo u nas w pracy prowadzone jest mbo.Dodatkowo sprawia to, że każdy…

Dodatkowo sprawia to, że każdy z pracowników lepiej się stara. Ocena pracowników jest wystawiana, co miesiąc. Ocena wystawiana jest na podstawie różnych rzeczy jak spóźnianie się, czas wolny, wykonane zadania. System oceny pracowników jest bardzo dobrze wykonany, wszystko jest jasne i przejrzyste tak, więc każdy wie, za co jest oceniany. Mbo jest wykonywany przez ze mnie. Mam bardzo dużo pracy z tego powodu i często zdarza się tak, że musze zostawać po godzinach w biurze, by wszystko dobrze i składnie wypełnić. Mbo wymaga dużo pracy, ale mnie to cieszy, bo muszę przyznać, że lubię pracować.

pożyczka przez telefon

Foto: m.ocdn.eu

pożyczka przez telefon

Foto: unichwilowka.pl

Lubię jak coś się dzieje…

Lubię jak coś się dzieje. Dlatego jestem zadowolona, że prowadzenie mbo przypadło mi. Nie chce się przechwalać, ale wiem, że dzięki wprowadzeniu ocen pracowników oni lepiej się starają i lepiej wykonują swoje obowiązki. Tak, więc taka motywacja zawsze jest skuteczna i zawsze działa na wszystkich.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR