Menu

Główny portal o BHP.

Bezpieczeństwo w zakładzie pracy jest niepodważalnie najważniejsze. Dla dobra pracownika i pracodawcy szkolenia z zakresu bhp i ppoż musza być przeprowadzane razem z wprowadzeniem stanowiskowym. Podobnie, jeśli chodzi o miejsce pracy, musi ono spełniać wszystkie warunki bezpieczeństwa.Galeria

szkolenia dla pracowników

Foto: weblog.infopraca.pl

pytania do pediatry

Foto: koziolkiewicz.com

Nie zawsze jednak znamy każdy detal niezbędny do rozpoczęcia działalności pod względem bezpieczeństwa. Dla wszystkich osób mających pytania bądź szukających dokumentów czy informacji o szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy mamy portal bhp. Powinna być to strona, która każdy pracownik oraz pracodawca zapisze sobie w swojej przeglądarce. Informacje tam zawarte pomogą w dochodzeniu o odszkodowanie lub finansowanie niektórych potrzebnych pracownikom rzeczy, bez których ich praca była by niebezpieczna dla zdrowia.


Aktualności na portal bhp dotyczą każdego…

Aktualności na portal bhp dotyczą każdego przedsiębiorstwa i pracownika, ale również pojedynczych zawodów. Na portal bhp znajdziemy wzmianki o chorobach zawodowych a także wypadkach, jakie mogą nam się przydarzyć. Znajdziemy tam instrukcje jak ich unikać i na co należy zwracać uwagę.

Dla wszystkich osób, które zapomniały jak należy udzielić pierwszej pomocy portal bhp dodał kategorię opisującą dokładnie jak postępować w przypadkach narażenia życia i zdrowia. Ochrona przeciwpożarowa również wchodzi w skład portal bhp dając pracodawcą do zrozumienia jak ważne są gaśnice oraz systemy wykrywające dym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR