Menu

Okres rozliczeniowy

Każdy indywidualnie ustala rozliczanie kart płatniczych. Można wybrać dokładny dzień, w którym będziemy musieli mieć daną kwotę na swoim koncie. Jeśli w danym dniu nie będziemy mieli wystarczające ilości pieniędzy to możemy zapłacić dużo więcej za rozliczanie kart płatniczych. Nie jest to opłacalne, bo kara może być duża w stosunku do kwoty.


rozliczanie kart płatniczych

Foto: www.casablanca.oswiecim.pl

Tak samo jak na karcie…

Tak samo jak na karcie kredytowej przekroczymy limit. Wtedy rata za spłatę może nam wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt złotych. Lepiej pilnować, aby rozliczanie kart płatniczych przebiegało w terminie, bo, po co płacić za coś dwa razy. Jeśli kupujemy coś za pomocą karty kredytowej to możemy odwlec spłatę tej kwoty nawet o 54 dni. Wszystko zależy, jaką mamy umowę z bankiem. Jest to plus, bo zamiast chodzić po bankach i prosić się o szybką gotówkę możemy skorzystać z karty kredytowej. Zanim rozpocznie się rozliczanie kart płatniczych wpłacamy pożyczoną sumę i nie ponosimy żadnych kosztów.

citibank karta kredytowa

Foto: prnews.pl

Karta kredytowa daje wiele możliwości,…

Karta kredytowa daje wiele możliwości, ale jest też wielką pułapką. Bardzo dużo ludzie nie potrafi wybrnąć ze spłacania takiej karty. Można ją spłacać i wybierać na nowo całe życie, a procenty rosną i to dość spore. Jeśli nie ma innego wyjścia to płaćmy kartami, ale róbmy to z głową.

citibank karta kredytowa

Foto: www.sfera-finansow.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR