Menu

Własny biznes ucieczką z bezrobocia

Są grupy zawodowe narażone na bezrobocie. Znajdują się w nich kobiety w wieku rozrodczym, ale też kobiety po pięćdziesiątce, które nie tylko przez pracodawcę, ale nierzadko przez partnera życiowego, zostają wymienione na młodszy model. Kobiety po pięćdziesiątce wreszcie nie muszą koncentrować energii życiowej na wabieniu życiowego partnera, mogą skupić się na rolach i aktywnościach niezwiązanych z płcią, nie są też ograniczone opieką nad nieletnimi dziećmi, a wnukami mogą zajmować się tylko, jeśli wykażą taką ochotę.


maszynka do golenia dla kobiet

Foto: www.celux.pl

Zarówno dla matek małych dzieci,…

Zarówno dla matek małych dzieci, które dostały wypowiedzenie w firmie lub musiały zrezygnować z etatu, by pogodzić rolę macierzyńską z zawodową, jak i dla kobiet po pięćdziesiątce, alternatywą dla szukania szczęścia u pracodawcy, jest otworzenie własnego biznesu. Kobiety są bardzo zdeterminowane i pomysłowe, a w biznes angażują się całym sercem. Taka forma zatrudnienia staje się nie tylko źródłem dochodu, ale przede wszystkim źródłem życiowej satysfakcji. Dwudziestoletnia kobieta wypełnia życie szukaniem partnera. Trzydziestoletnia kobieta skoncentrowana jest na dzieciach, a pięćdziesięciolatki muszą odnaleźć sens życia na nowo i nie będą go już szukać w miłosnych uniesieniach, ani w macierzyństwie.

telefon stacjonarny dla biznesu orange

Foto: www.orange.pl

Wiele kobiet odczuwa w tym wieku…

Wiele kobiet odczuwa w tym wieku pustkę, ponieważ całe życie poświęciły dla innych i czuły się potrzebne, a wraz z kolejnymi urodzinami straciły na atrakcyjności w oczach partnera, pracodawcy, a ich dzieci są już dorosłe i nie chcą mieć nad głową kontrolującej mamusi.

internet stacjonarny dla biznesu orange

Foto: www.orange.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR