Menu

Konferencja zorganizowana na piątkę z plusem

Jeśli miałeś już przyjemność uczestniczyć w konferencji prasowej, większym panelu dyskusyjnym, wykładach czy sympozjach doskonale wiesz, że przygotowanie takiej imprezy, to nie lada wyczyn organizacyjny. Tutaj trzeba czuwać nad wszystkim i nad wszystkimi, nie zaniedbując nikogo. Każdy uczestnik musi czuć się doceniony.Jest to bardzo istotne zwłaszcza w momencie,…

Jest to bardzo istotne zwłaszcza w momencie, kiedy mówimy o konferencjach zorganizowanych dla biznesmenów, lekarzy, kierowników firm lub przedsiębiorców. Te osoby zawsze i wszędzie chcą czuć się wyjątkowo. Z tą myślą stworzono specjalną aplikację na telefon. Dzięki niej zainteresowane osoby otrzymują wszystkie niezbędne informacje o konferencji na swojego smartfona. Jakie to są informacje. To już jest uzależnione od organizatora i tego, co umieści w aplikacji. Konferencje to wyzwanie a aplikacja pozwoli nam uporać się z tym zadaniem szybko, sprawnie i efektywnie. Aplikacja może dostarczać uczestnikom konferencji wszystkich niezbędnych informacji – godziny otwarcia spotkania, mapę dojazdu, informacje dotyczące przerwy obiadowej, cały schemat spotkania, a więc kolejno omawiane tematy i zagadnienia i mnóstwo innych newsów.

Galeria

konferencje aplikacja

Foto: grandtourpoland.com

konferencje aplikacja

Foto: www.cpi.gov.pl

Tak naprawdę organizator może dowolnie modyfikować aplikację i ją usprawniać a także powiększać o nowe opcje. Rzecz jasna za dodatkową opłatą. No, ale czego się nie robi dla zadowolonych klientów. Pamiętajmy, że dobrze zorganizowana konferencja, to przede wszystkim porządek i ład. Wszystko powinno chodzić jak w szwajcarskim zegarku. Wtedy każdy będzie zadowolony.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR