Menu

Usługi pocztowe także online

Jeszcze do niedawna nikt nie przypuszczał, że usługi pocztowe zostaną aż tak bardzo zrewolucjonizowane. Okazuje się bowiem, że teraz niektóre usługi pocztowe możliwe są do realizacji za pomocą Internetu. Taką możliwość wprowadziła potężna firma pocztowa, która do tej pory była monopolistą w tej branży.Usługi pocztowe także online – galeria

usługi pocztowe

Foto: phila.pl

usługi pocztowe

Foto: 4.bp.blogspot.com

Można więc przypuszczać, że nowe usługi pocztowe to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i chęć wyprzedzenia konkurencji o duży krok. Warto mieć świadomość, że usługi pocztowe online dotyczą wysyłania listów oraz kartek pocztowych.


W obu przypadkach jest to…

W obu przypadkach jest to możliwe za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej. Należy wejść na odpowiednią stronę www, a następnie wybrać konkretną usługę. Jeżeli chcemy wysłać e-list, wówczas można skorzystać z gotowych już szablonów, stworzyć własną treść albo załączyć ją w pliku PDF. Następnie należy podać dane adresata i nadawcy, a następnie wybrać standard przesyłki. Kolejny krok już należy do firmy pocztowej – to ona drukuje treść listu i przekazuje listonoszowi.

Ten z kolei dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Na podobnej zasadzie działa e-kartka pocztowa – można wybrać jeden z gotowych wzorów albo stworzyć własną kartkę, załączając plik w odpowiednim formacie. Usługi pocztowe online to szybkie wysyłanie listów i kartek bez wychodzenia z domu. Warto z tego skorzystać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR