Menu

Pechowe zakupy online

Jeszcze nie tak dawno zapewniałam siebie i innych, że nigdy nie kupię nic przez internet. Przykre doświadczenia sprawiły, że nabrałam wiele podejrzeń w stosunku do sprzedawców. Okazuje się jednak, że nie potrzebnie tak mocno obrażałam się na internetowe sklepy, szybko ktoś mnie uświadomił jak można skutecznie sprawdzić sprzedawcę. Złe doświadczenia dotyczyły zwrotu przesyłki. Dwukrotnie doszło do podobnej sytuacji, kiedy ktoś zarobił na mojej szkodzie.Galeria

https://ecommerce.poczta-polska.pl/obsluga-zwrotow

Foto: cdn16.se.smcloud.net

obuwie męskie

Foto: cwiczebniak.blox.pl

buty dla dzieci

Foto: znam.to

Pierwszy raz skorzystałam ze jednego z najpopularniejszych portali. Wyszukałam przepiękną parę butów za niewielkie pieniądze i zdecydowałam się na zakup. Zgodnie z instrukcjami dokładnie wymierzyłam stopę, żeby oszacować jaki rozmiar będzie na mnie pasował. Butów tej marki nigdy nie nosiłam, dlatego nie wolałam się upewnić czy nie kupię złego rozmiaru. Okazało się, że mój standardowy numer odpowiada także tej marce. Byłam pewna, że obuwie będzie pasowało. Złożyłam zamówienie, zapłaciłam pieniążki i dostałam potwierdzenie nadania przesyłki. Niestety okazało się, że buty były jednak za duże i nawet nie chodziło o długość tylko o szerokość, noga w nich przesuwała się na boki, prędzej czy później skręciłabym kostki. Chciałam zwrócić przesyłkę sprzedawcy wyjaśniając uprzednio w czym jest problem. Wynikło wiele problemów, dopiero po interwencji głównego portalu udało mi się odzyskać pieniążki.

Drugi raz zdecydowałam się na…

Drugi raz zdecydowałam się na bluzę i towar był uszkodzony. Nie udało mi się zwrócić przesyłki i odzyskać pieniędzy ponieważ sprzedawca gdzieś drobnym maczkiem napisał, że co dziesiąty egzemplarz może mieć drobny defekt. Nie zwróciłam uwagi i miałam nauczkę. Długo nie robiłam zakupów online, ale kiedy znajomy pokazał mi jak można sprytnie przejrzeć takich krętaczy, nabrałam pewności i tym razem z powodzeniem i zadowoleniem kupuję w sieci.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR