Menu

Pożyczki od ręki – czy to możliwe?

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na nieplanowany wydatek, a nie posiadasz żadnych oszczędności. Środki potrzebne są Ci „na już”, a banki często zwlekają z decyzją kredytową. Wiedz, że pieniądze możesz otrzymać od ręki. Pożyczka na już to opcja, którą oferuje wiele instytucji pozabankowych. Warto jednak mieć świadomość, że wszystko zależy od wielu czynników.Galeria

pożyczka

Foto: cdn1.se.smcloud.net

pożyczka

Foto: www.autoa.pl

pożyczka

Foto: bi.gazeta.pl

Zwykle pieniądze można dostać w ciągu kilkunastu minut, jeśli kwota pożyczki nie jest wysoka. W przypadku większych kwot, zwykle dostarczane są one następnego dnia – np. przelewem bankowym. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że pożyczki od ręki dostępne są również za pośrednictwem Internetu. Tam procedura przyznawania pożyczek ograniczana jest do minimum. A to dlatego, że formalności ograniczają się wyłącznie do złożenia wniosku wraz ze skanem dokumentu potwierdzającego tożsamość( może to być dowód osobisty albo prawo jazdy czy paszport ). Potem trzeba jeszcze tylko dokonać symbolicznego przelewu – jest to konieczne do weryfikacji danych.

W przypadku takich pożyczek z…

W przypadku takich pożyczek z reguły nie jest sprawdzana zdolność kredytowa ani obecność na liście dłużników. To wszystko sprawia, że pieniądze każdy pożyczkobiorca może otrzymać właściwie w ciągu kilkunastu minut. Jeżeli więc pieniądze potrzebne są „na już”, warto poszukać parabanków, które oferują tego typu pożyczki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR