Menu

Fachowy wzrok

Gdy pragniemy się rozwieść i podzielić sprawiedliwie majątek, a nie potrafimy się sami dogadać ze współmałżonkiem, wówczas potrzebny okazuje się rzeczoznawca majątkowy. On spojrzy fachowym okiem na nasz dom, samochód i inne ruchomości i nieruchomości oraz stwierdzi, w jaki sposób powinniśmy rozdzielić pomiędzy siebie majątek.Oczywiście, taki fachowiec przyda się nie tylko…

Oczywiście, taki fachowiec przyda się nie tylko przy sprawie rozwodowej, ale również spadkowej. Gdy wiele osób ma się podzielić majątkiem, to rzeczoznawca majątkowy orzeka, w jaki sposób dokonać na nim działów. Oczywiście, czasami rzeczoznawca majątkowy może zostać podstawiony przez jakiegoś członka rodziny, który chce zagarnąć więcej, aniżeli inni. Dlatego też warto czasami poprosić o radę kilku rzeczoznawców. Każdy z nich może mieć inne zdanie i z tych poszczególnych zdań uda się skomponować coś w miarę bliskiego prawdy o faktycznej wartości przedmiotów.

Oczywiście, rzeczoznawca majątkowy musi bardzo długo się…

deweloperzy gdańsk

Foto: nero.waw.pl

Oczywiście, rzeczoznawca majątkowy musi bardzo długo się uczyć, zanim nauczy się orzekać o wartości przedmiotów. Musi on znać się i na historii sztuki, i na cenach rynkowych wielu przedmiotów. Dlatego też rzeczoznawca majątkowy to dosyć trudny zawód, chociaż oczywiście dochodowy i ciekawy, a czasami też nie wymagający poświęcania dużej ilości czasu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR