Menu

Szukając firmy

Szukając firmy najlepiej sięgnąć do internetu, gdzie na samym wierzchu powinna leżeć baza firm, innymi słowy – spis wszystkich firm, jakie istnieją na Ziemi… teoretycznie. W praktyce oczywiście baza firm obejmuje tylko te firmy, których pełnomocnik zgłosił się do bazy( jak to brzmi – jak cytat z filmu science fiction ).


No więc jeśli pełnomocnik firmy wypełni kwestionariusz dotyczący nazwy, umiejscowienia, branży firmy i innych szczegółów, jego firmę uwzględni w wyszukiwaniu spis firm.

Warto zauważyć, że wpisanie się…

Warto zauważyć, że wpisanie się na listę firm jest opłacalne, ponieważ ułatwia kontakt z potencjalnym klientem. Jest to tym skuteczniejsze, że wyszukiwarka firm jest używana przez osoby z własnej inicjatywy poszukujące informacji na temat firm działających w danej branży, a więc nie są to już osoby przypadkowe, ale wyselekcjonowana grupa. Są to więc osoby cenniejsze z punktu widzenia marketingu niż przypadkowi przechodnie – marnotrawstwem byłoby nie wykorzystać tej okazji do znalezienia nowych klientów.

Szukając firmy – galeria

przedsiębiorstwa

Foto: cdn.morguefile.com

agencja marketingu interaktywnego

Foto: www.e-partner.com.pl

Lepiej więc zarejestrować się na możliwie dużej ilości portali zawierającej spis firm jak najszybciej po utworzeniu przedsiębiorstwa. A jeśli jest się klientem, wyszukiwarka firm jest nieocenioną pomocą w odnajdywaniu określonego usługodawcy. Nie musimy więcej polegać na ogłoszeniach w gazecie czy na lokalnej tablicy ogłoszeń.

Autor artykułu poleca także swoją ulubioną stronę- polnord.pl

Jedna odpowiedź
  1. Judyta

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR