Menu

Postęp w rozliczeniach finansowych

Pęd współczesnego życia odbija się również na technologiach i rozwoju przemysłowych sprawiając, że dawna postać tradycyjnego przedsiębiorstwa staje się powoli wspomnieniem. Podobnie jak przestarzałe systemy zarządzania czy prowadzenia ksiąg finansowych, tak i tradycyjne ręczne tworzenie dokumentów na maszynie do pisania odchodzi w przeszłość.


Foto: www.elof.pl

Komputer zajmuje centralne miejsce w każdym, nawet…

Komputer zajmuje centralne miejsce w każdym, nawet niewielkim biurze, a kolejnym krokiem w rozwoju jest coraz szersze zaprzęganie do pracy komunikacji elektronicznej oraz Internetu. Typowa faktura tworzona jest teraz błyskawicznie za pomocą kilku kliknięć, a specjalistyczny program pozwala zarówno na jej wydrukowanie, jak i na elektroniczną wysyłkę do kontrahenta. Elektroniczny obieg faktur nie tylko ułatwia, ale również przyspiesza proces rozliczeń pomiędzy kontrahentami i firmą.

Szablony zawarte w programie przygotowywane są przez specjalistów od rachunkowości i prawa finansowego, zapewniając poprawność konstrukcji formularza i łatwość wypełniania.

Dodatkowy atut, jaki posiada elektroniczny obieg faktur, to możliwość zgromadzenia danych niezbędnych do dokumentacji. Stali klienci są wprowadzani do bazy danych a kolejne dokumenty dla nich powstają za pomocą kilku kliknięć. Prosty i doskonale zorganizowany system pozwala na rezygnację ze żmudnego wypełniania ksiąg i ręcznego przygotowywania dokumentów do wysyłki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR