Menu

Dobrze mieć samochód firmowy

Jeśli gdziekolwiek się wybieramy w ramach obowiązków służbowych, dobrym rozwiązaniem jest posiadanie czegoś takiego jak samochód firmowy. Przedsiębiorstwo, zwłaszcza duże, które świadczy wiele usług poza swoją siedzibą, powinno mieć na względzie taką podstawową potrzebę i wyposażyć firmę w kilka aut. Oczywiście nie musi to wyglądać tak, że jest tyle aut, ilu pracowników, ale kilka na pewno by się przydało.Galeria

samochód firmowy

Foto: static1.money.pl

samochód z kratką

Foto: ocdn.eu

podróże za grosze

Foto: img2.national-geographic.pl

Niektóre przedsiębiorstwa decydują się na coś takiego, jak przyjmowanie tylko tych osób, które mają własny samochód i zlecanie im jeżdżenia własnymi autami w celach służbowych. Jednak najczęściej taka polityka nie spotyka się z dużym aplauzem, dlatego też coraz więcej firm stara się jednak o to, by zapewnić swoim pracownikom auto, którym ci mogliby jeździć do klientów. W ten sposób przedsiębiorstwo zyskuje na pewno renomę i równocześnie jest lepiej postrzegane przez wszystkich – zarówno przez pracowników, jak i przez samego klienta, do którego ten pracownik samochodem firmowym przyjeżdża.

To także wygoda – trudno sobie wyobrazić…

To także wygoda – trudno sobie wyobrazić częste podróże służbowe, delegacje, jakiekolwiek przemieszczanie się na większe lub nawet mniejsze odległości bez samochodu służbowego. Nie wszędzie da się dojechać autobusem czy pociągiem, a poza tym samochód to również ogromna oszczędność tego co najważniejsze, a więc czasu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR