Menu

Twój osobisty bankier

Niegdyś na osobistego bankiera, czy jak kto woli doradcę finansowego mogli pozwolić sobie nieliczni – ci najbardziej majętni. Aktualnie jednak, za sprawą Alior Sync – nowoczesnej bankowości, każdy może liczyć na takie wyróżnienie. O Alior Bank zapewne każdy słyszał, ale Alior Sync. Niejedna osoba nie do końca wie, co to w ogóle jest i z czym to się je.alior – galeria

alior

Foto: bi.gazeta.pl

telefon na dwie karty sim

Foto: www.voxim.pl

To bank należący do Alio – tyle, że jest to bankowość wirtualna. Nie ma tu tradycyjnego budynku, obsługi w okienku czy długich kolejek. Za sprawą bardzo dobrze opracowanego systemu można skorzystać z usług bankowych z domowego komputera. Co ważniejsze nie są one jakoś okrojone. Poprzez alior sync kontakt wirtualny, załatwimy tak naprawdę każdą sprawę – i tą prostą i tą skomplikowaną. W tym przypadku nie usłyszymy – przepraszamy danej sprawy nie jesteśmy w stanie rozpatrzyć poprzez telefon bądź mail – proszę przyjechać osobiście.


Podobnie wyglądała sprawa z dokumentami,…

Podobnie wyglądała sprawa z dokumentami, – jeśli już trzeba było coś wypełnić należało do dostarczyć do banku osobiście – dzisiaj każdy dokument i formularz można przesłać drogą elektroniczną. To, że alior sync kontakt odbywa się w cyberprzestrzeni jest jak najbardziej plusem dla klientów. W końcu wszelkie finansowo – bankowe sprawy można załatwić z domu.

Co ważniejsze można to zrobić o każdej porze dnia i nocy, można spytać bankiera o najkorzystniejszą pożyczkę, gdy gotujemy obiad, można poprosić o pomoc wirtualnego bankiera, kiedy nad ranem mamy problem z kontem osobistym i nie możemy zrobić przelewu. Pamiętajmy, alior sync kontakt jest dla klientów – nawet, jeśli o dziwnej porze masz dziwaczne pytanie – konsultanci czekają na każdego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR