Menu

Giełda dla wytrwałych

Jak dla mnie granie na giełdzie należy do rzeczy bardzo skomplikowanych i chyba nigdy tego nie pojmę. Już nie raz zadawałam pytanie, jak grać na giełdzie. Ale jeszcze nigdy nie usłyszałam konkretnej odpowiedzi. Może osoby zarabiające w ten sposób nie chcą zdradzić tajników szybkiego zarabiania pieniędzy. Może gdyby każdy był w stanie pojąć, o co w tym chodzi nie było by biednych ludzi. Właśnie w tym tygodniu odwiedził nas stary przyjaciel mojego męża.


jak grać na giełdzie

Foto: upload.wikimedia.org

Człowiek dość majętny i nie zgadniecie, na…

Człowiek dość majętny i nie zgadniecie, na czym tak zarabia. Właśnie, grając na giełdzie. Z reguły jest to człowiek, który nie lubi chwalić się tym, co robi, ani jak to robi, dopiero po wielu próbach udało mi się go pociągnąć za język. Fakt, starał mi się wytłumaczyć tajniki tego zajęcia i musze przyznać, że był bardzo cierpliwy do mnie. A dodam, że byłam opornym słuchaczem. Czasami miałam wrażenie jakby mówił do mnie nie Polak a jakiś gość z zagranicy w zupełnie nieznanym mi języku.

Czy wyciągnęłam z tej rozmowy jakież ważne informacje potrzebny by zagrać na giełdzie. No niestety nie. Czego zresztą można było się spodziewać. Czyli dalej muszę chodzić do mojej pracy, która pomimo tego, że nie przynosi mi ogromnych zarobków sprawia mi satysfakcję. Mimo tego trwa hossa, to ja nadal nie zarabiam tak jak bym chciała. Chyba dalej będę musiała martwić się o zarobki, bo giełda nie jest dla mnie ani ciekawa ani zrozumiała.

giełda

Foto: www.forumlg.pl

Pozostawiam, więc ten temat wytwornym graczom, którzy w tym temacie czują się jak ryby we wodzie. Może gdybym miała więcej odwagi, mogłabym zaryzykować, ale jak mam robić coś, czego kompletnie nie rozumiem. Przyznacie mi racje, że jest to, co najmniej bardzo trudne. Grać po omacku, tracić pieniądze i nic nie zarabiać. Nie, już wolę stawiać na oszczędność i normalną pracę na etacie, która jest pewna i co miesiąc daje mi stały zarobek.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR