Menu

Konta oszczędnościowe dla małoletnich

Doniesienia o światowym i krajowym kryzysie sprawiają, że zdecydowana większość rodziców z obawą i lękiem patrzy w przyszłość, dlatego już dziś zastanawiają się, jak zabezpieczyć swoje dzieci i zapewnić im start w dorosłość. Istnieje wiele możliwości zabezpieczenia przyszłości dzieci w różnym wieku: lokaty, rachunki oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, książeczki oszczędnościowe lub mieszkaniowe, ubezpieczenia na życie oraz wiele innych.


konta oszczędnościowe

Foto: www.konto-email.pl

Oferta współczesnych banków i instytucji finansowych jest…

Oferta współczesnych banków i instytucji finansowych jest niezwykle szeroka i bogata, stąd też wybór określonego sposobu inwestowania środków finansowych na rzecz pociechy bądź pociech nie należy do łatwych.

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się konta oszczędnościowe, które szturmem zdobyły rynek finansowy oraz setki, a nawet tysiące klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z tego produktu i wyrażają zadowolenie z tej właśnie formy oszczędzania. Jeszcze do niedawna większość z nas obawiała się przechowywania i gromadzenia ciężko zarobionych, zdobytych i zaoszczędzonych środków finansowych w bankach. Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na założenie rachunku oszczędnościowego nie tylko dla siebie, ale również swoich niepełnoletnich pociech.

blog dla rodziców

Foto: 1.bp.blogspot.com

Konta oszczędnościowe stanowią bowiem połączenie lokaty z tradycyjnym, standardowym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, zapewniając dostęp do pieniędzy i wyższe oprocentowanie. Stanowią idealne rozwiązanie właśnie dla rodziców, którzy pragną zabezpieczyć przyszłość swoich pociech. Co więcej większość banków oraz instytucji finansowych jako odbiorcę konta oszczędnościowego wskazuje również osoby małoletnie, które ukończyły trzynaście lat.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR